A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Колегія

Колегія

02.02.2024 відбулась колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Качур Ж.О. та за участю голови Новослобідської громади Гаркавенко О.О., директора ЦДЮТ Качур О.О., директора КУ "Новослобідський ЦПРПП" Сахно О.І., головних спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Князєвой І.О. та Літвінова С.М., головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Торянік О. А., діловода Болотовой Г. М. та директорів закладів освіти Новослобідської сільської ради. Ось і розпочався 2024 рік і перед відділом освіти багато завдань та направлень для здійснення тільки однієї мети - всі діти громади повинні отримати якісну освіти за будь- якою формою навчання.  

09:45 06.02.2024

Колегія

Сьогодні відбулась колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради за участю голови Новослобідської громади Гаркавенко О.О., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Качур Ж .О., головних спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту, керівників закладів освіти, директора ЦДЮТ, директора КУ "Новослобідський ЦПРПП". На порядку денному були розглянуті наступні питання: - виконання рішення колегії від 23.06.2023 "Про стан виконання Закону України "Про повну загальну середню освіту " в частині забезпечення доступу до освіти для дітей, що вимушено перебувають за кордоном у зв'язку з повномасштабною військовою агресією російської федерації у 2022/2023 навчальному році"; - подолання освітніх втрат в закладах освіти Новослобідської сільської ради ; - стан організації безпечного середовища в закладах освіти Новослобідської сільської ради.  

12:17 06.12.2023

Засідання колегії

На засіданні колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради,що відбулося 23 червня 2023 року була присутня голова Новослобідської сільської ради Ольга Гаркавенко. Обговорено такі питання: організація безпечного освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» в частині забезпечення доступу до освіти дітей, що вимушено перебувають за межами України, визначено основні аспекти роботи з обдарованою і талановитою молоддю, проаналізовано стан роботи дошкільної освіти навчальних закладів та засередили увагу на основних проблемних аспектах. За результатами колегії прийняті відповідні дієві рішення.

08:38 28.06.2023

Вхід для адміністратора