Засідання колегії
Дата: 28.06.2023 08:38
Кількість переглядів: 31
На засіданні колегії відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради,що відбулося 23 червня 2023 року була присутня голова Новослобідської сільської ради Ольга Гаркавенко. Обговорено такі питання: організація безпечного освітнього середовища в закладах загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» в частині забезпечення доступу до освіти дітей, що вимушено перебувають за межами України, визначено основні аспекти роботи з обдарованою і талановитою молоддю, проаналізовано стан роботи дошкільної освіти навчальних закладів та засередили увагу на основних проблемних аспектах.
![](https://rada.info/upload/users_files/41823411/4c95b196413f88dee858ed9c3cbdf934.jpg)