людям з порушенням зору

Фізкультура і спорт

Свято волейболу в Мазівці

В селі Мазівка в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту пройшов турнір з паркового волейболу (4х4). З вітальним словом до учасників змагань виступили заступник сільського голови Наталія Скрипченко та, староста Мазівського старостинського округу Сергій Соломянник. Грамотами від голови Конотопської райдержадміністрації за розвиток фізичної культури були нагороджені лікар-стоматолог Василь Климець та вчитель фізкультури Юр'ївської гімназії Юрій Тимошенко. В змаганнях прийняли участь 4 команди, нажаль через обстріли з боку країни-агрессора та проведення збору врожаю не змогли прийняти участь ще декілька команд. Але не зважаючи на це та невеликий дощ, турнір вдався! Усі матчі проходили у безкомпромісній боротьбі, про це каже, що за призові місця між трьома командами довелось рахувати партії між собою. 1 місце посіла команда Мазівка-1 ("Смурфики"); 2 місце - команда села Манухівка ("Креатив"); 3 місце - команда відділу освіти, культури, молоді і спорту + мазівська молодь ("Освітяни"). Кращим нападником турніру став гравець команди-переможця Олександр Спичак, кращим захисником - Галина Жирякова. За підсумками змагань команди-призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами від сільської ради та грошовими призами від спонсорів турніру Олександра Спичака та Валерія Озаренка. Хочеться сподіватись, що цей турнір стане традиційним та дасть поштовх розвитку волейболу в громаді. Підтримуємо Збройні Сили України на спортивному фронті!

14:12 11.10.2022

Новослобідська громада відзначила День фізкультури і спорту України

Напередодні свята День фізичної культури і спорту України мешканці Новослобідської громади вже традиційно відзначили на спортивному майданчику. І хоча в нашій країні йде війна, саме спорт допомагає людям відволіктись від сумних думок, дає можливість психологічно розвантажитись та зняти тривогу і стрес.

09:14 12.09.2022

Волейбол у Мазівці

Сонячним суботнім днем в селі Мазівка пройшов турнір з паркового волейболу "Mazivka cup (junior). Ініціаторами та спонсорами виступили місцеві мешканці, що є фанатами волейболу. Всього в турнірі прийняли участь 6 команд, які були розподілені на 2 групи по 3 команди. 1 місце посіла команда "Умілі ручки" 2 місце - команда "Вова і Ко" 3 місце - команда "Коля і Ко" Наступні місця посіли команди "Сонечки", "Faller-ball" та "Криворукі вбивці". Кращими гравцями серед юнаків визнано Спичака Ярослава, серед дівчат - Тверітинову Дашу, які отримали цінні призи. В ході турніру всі отримали масу позитивних емоцій та відволіклись від сумних подій, що переживає наша країна. Хочеться відмітити, що ще місяць тому місцеві волейболісти грали у так званий "піонербол", але знайшовся ентузіаст, який заохотив юних мазівців до занять волейболом. І тепер майже кожен день на майданчику біля школи йдуть спортивні баталії, таким чином відволікаючи молодь від телевізорів та гаджетів. Разом до перемоги!

11:05 01.08.2022

Нове спортивне обладнання для школи!

Для занять з різних видів єдиноборств для Юр'ївського НВК був придбаний набір матів-татамі "Ластівчин хвіст" у кількості 36 шт. розміром 1х1м товщиною 40 мм та щильністю 120 кг/куб.м.

13:11 07.02.2022

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО ВЗАЄМОДІЇ!

Спеціалісти Новослобідської сільської ради прийняли участь у І етапі комплексної навчальної програми «Кроки для спеціалістів з управління проєктами», що проводили фахівці офісу "U-LEAD з Європою". До участі у онлайн семінарах запрошені відібрані на конкурсі члени проєктних команд із 240 територіальних громад України. Після циклу он-лайн семінарів, було відібрано 96 проєктних команд, в тому числі і Новослобідська громада.

11:33 23.12.2021

Активні парки – локації здорової України!

Активні парки – локації здорової України! Під таким девізом у с. Нова Слобода у парку навпроти будинку культури відбулось встановлення та відкриття комплексу спортивних майданчиків.

08:48 01.11.2021