A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Фізкультура і спорт

Спортивно-туристичний захід

Цьогоріч 1 жовтня країна відзначатиме День захисника і захисниці України. Не існує слів, якими можна було б виразити вдячність і шану цим мужнім людям, які стали на захист Батьківщини. Звісно, сьогоднішні реалії життя українців, особливо тих, хто живе у прикордонній з агресором території, дуже змінилися. Особливо це відчувають найменші громадяни нашої держави - діти. Завдання нас, дорослих, зробити усе можливе для розради дітей, щоб вони відчули, що їх люблять, про них турбуються. Колись А. Франс наголосив: "Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома». Ці слова - істина, вони не вимагають доведення. І сьогодні, у Всесвітній день туризму, наймолодші громадяни нашої Новослобідської громади у цьому впевнилися.  

08:51 11.10.2023

Друге місце команди громади з футзалу

На запрошення від Буринської міської ради, де проходив турнір серед ветеранських команд з футзалу, завітала команда Новослобідської громади. Захід був приурочений до Дня фізичної культури і спорту України та на підтримку Збройних сил України. В турнірі приймали участь команда ветеранів господарів, Кролевецької та Новослобідської громад. Всі матчі проходили у безкомпромісній боротьбі. За підсумками турніру всі 3 команди здобули по одній перемозі, тому переможця та призерів визначали по різниці забитих та пропущених м'ячів. Кращою виявилась команда господарів, яка зайняла 1 місце, на 2 місці за однакової різницею з кролевецькою командою, але за більшою кількістю забитих м'ячів, зайняла команда Новослобідської громади. Вітаємо! Третіми фінішували ветерани з Кролевця. Хочеться подякувати в цей непростий час керівництву Новослобідської громади за організацію поїздки та можливість позмагатись на спортивному майданчику. Слава ЗСУ, вперед до перемоги!

08:39 18.09.2023

Пляжний волейбол

До Дня фізичної культури і спорту України на волейбольному майданчику молодіжного пляжу відбувся турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд. У змаганнях участь прийняли 7 команд, серед яких була команда Новослобідської громади у складі мешканця с.Юр'єве Висоцького Олександра та працівника Новослобідської громади Літвінова Сергія. Команди були розподілені на 2 підгрупи. Зайнявши 2 місце у своїй підгрупі наша команда вийшла на переможця іншої підгрупи команду Т-4. Всі вже були впевнені, що перемогу здобудуть Путивльські волейболісти, але воля до перемоги дозволила нашим гравцям перемогти, здійснивши камбек у другій партії з 10-14, вигравши в підсумку 17:15. У фіналі довелось грати з молодою та перспективною командою педколеджу. Вигравши 1 партію, нажаль, в інших двох зазнали поразку. В підсумку зайняли призове 2 місце. Вітаємо! З Днем фізичної культури і спорту України!

08:34 18.09.2023

Команда громади - призер змагань з футболу

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України відбувся останній матч "Ліги-Сейм" з футболу. Новослобідську громаду в змаганнях представляла команда "Чайка" с.Юр'єве. Спочатку турніру в перших шести матчах наша команда здобула лише 1 очко та йшла на останньому місці в турнірній таблиці. В останніх двох іграх необхідно було тільки вигравати, щоб досягти призового місця. Здобувши 2 перемоги з однаковим рахунком 2:0 над командами ДЮСШ-10 та ДЮСШ-9 м. Путивль, команда громади здобула призове 3 місце, вітаємо!  

08:27 18.09.2023

Призове місце команди громади

Команда Новослобідської громади зайняла призове 2 місце у турнірі з паркового волейболу, що проходив у м.Путивль. Всього у турнірі прийняло участь 8 команд, крім нашої приймали участь ще команди з м. Путивль, м. Глухів, м. Білопілля та м. Буринь. В ході запеклих поєдинків 1 місце зайняла команда м.Глухів, 2 місце - команда Новослобідської громади, 3 місце - команда "Партизан" м.Путивль.

10:12 10.07.2023

Парковий волейбол

1 липня на території Мазівського гімназії відбулись змагання з паркового волейболу, присвячені Всеукраїнському Олімпійському дню. Участь у турнірі прийняли 7 команд з різних куточків Новослобідський громади. Команди були розподілені на дві підгрупи, за результатами матчів в яких, перші два місця виходили до півфіналу. Цими командами стали: Юр'ївська гімназія, команда с. Нова Слобода, Мазівська гімназія та команда "Темп" Мазівка. В ході напружених матчів переможцями стали: 1 місце - Мазівська гімназія 2 місце - Юр'ївська гімназія 3 місце - "Темп" Мазівка  

08:59 03.07.2023

Жіночий футбол

Не дивлячись, що Новослобідська громада знаходиться у зоні бойових дій, а територія потерпає від обстрілів майже щодня, спортивне життя в громаді не припиняється. В с.Юр’єве за ініціативи вчителя фізкультури Юрія Тимошенка в останні роки активно почав розвиватись такий вид спорту, як жіночий футбол. До успіхів чоловічої команди ФК "Чайка" на різноманітних турнірах ми вже звикли, а от про жіночий футбол, майже не чули. Завдяки залученню спонсорів для дівочої футбольної команди була придбана нова форма та 5 футбольних м'ячів. Спонсором виступило підприємство ТОВ "ВІРІДЕМ", яке займається торгівлею мінеральних добрив. Але без належної ігрової практики з іншими командами прогресування будь-якого виду спорту неможливо, тому за запрошенням Конотопської ДЮСШ та за підтримки Новослобідської сільської ради була організована поїздка в м.Конотоп для проведення товариських зустрічей з місцевими командами дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» та «Вікторія-2».  

13:06 23.06.2023

Свято волейболу в с. Юр'єве

В спортивному залі Юр'ївської гімназії відбувся перший в цьому році спортивний турнір нашої громади - волейбольні змагання, присвячені Всесвітньому дню волейболу. В турнірі прийняли участь 6 команд, які були поділені на дві групи по 3 команди. За результатами змагань в групах до півфіналів з 1-ї підгрупи вийшли команди с. Нова Слобода та "Чайка" с.Юр'єве, з 2-ї - ПП "Карла Маркса-2" та Юр'ївська гімназія. Трішки не вистачило для виходу до півфіналу молодій команді с. Мазівка, перемоги яких ще попереду. Окремо хочеться відзначити команду, що змагалась поза конкурсом - СК "Олімп".  

08:25 28.04.2023

Футболісти громади – призери відкритої першості з футзалу!

У відкритих змаганнях з футзалу, що проходили у м. Путивль приймала й команда Новослобідської громади ПП «Карла-Маркса-2». Протягом січня-березня цього року 6 команд розігрували звання найкращого. Ігри проходили по коловій системі та по двічі змогли зіграти один з одним.

10:42 31.03.2023

Вхід для адміністратора