A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Фізкультура і спорт

Продовжуються змагання в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

На цей раз в тренуваннях та змаганнях з футзалу прийняли участь учні Князівської та Юр'ївської гімназій Новослобідської сільської ради. Не дивлячись, що через безпекові вимоги змагання переносились декілька разів, кожен з учасників отримав масу позитивних емоцій від можливості спілкування на спортивному майданчику. Під керівництвом досвідчених вчителів фізичної культури учні мали змогу на практичних прикладах засвоїти правила гри у футбол та позмагатись з однолітками. Всебічний розвиток молоді, фізичне виховання, регулярні тренування спортивних навичок, формування особистості - це те, що необхідно нашим дітям. В цьому і полягає ініціатива Президента України - єднання і згуртованість через спорт. Разом переможемо!

09:15 08.02.2024

І етап Шкільних ліг

У 2024 році за ініціативою Президента стартував проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги", до якого долучились і заклади освіти Новослобідської сільської ради. Не дивлячись, навіть на те, що Новослобідська громада знаходиться в прикордонній зоні, одноголосно керівниками та педпрацівниками з фізичної культури закладів освіти, та за підтримкою голови Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О., було вирішено організувати проведення виїзних тренувань та змагань в безпечному місці з дотриманням безпекових правил. В рамках І етапу шкільних ліг були організовані спортивні заняття та змагання з волейболу серед хлопців та дівчат Новослобідського ліцею та Мазівської гімназії.

07:57 29.01.2024

Змагання з волейболу до Дня Соборності України

20 січня 2024 року в закладі освіти Новослобідської сільської ради пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд, присвячені Дню Соборності України - свято, яке нагадує нам про те, що українці почали відстоювати незалежність ще понад століття тому. В змаганнях прийняли участь 4 команди, а саме: с.Нова Слобода, с.Мазівка, с.Юр'єве та підприємства ПП "Карла Маркса-2". Турнір проходив за коловою системою, з метою надання змоги зустрітись командам одна з одною.

07:52 22.01.2024

Шкільні ліги

В м. Суми відбулось урочисте відкриття 1-го етапу загальнонаціонального проєкту фізичного виховання школярів «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», в якій взяли участь начальник обласної військової адміністрації Володимир Артюх, амбасадори, учасники та вболівальники. Проведення всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році відбувається під гаслом «Разом переможемо» з п’яти видів спорту: футзал, волейбол, баскетбол, спортивне орієнтування та черлідинг.

10:39 18.01.2024

Змагання з міні-футболу

На цих вихідних у м.Путивль проходив турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті футболіста і захисника України, який загинув боронячи нашу країну, Євгена Бучичева. З семи команд, що приймали участь у турнірі, дві представляли Новослобідську громаду: "Чайка" с. Юр'єве та ПП "Карла Маркса-2". І якщо юр'ївскі футболісти не змогли вийти з підгрупи і поборотись за призи, то команда аграріїв посіла почесне 3 місце. Перші два місця розіграли між собою дві команди "Ярославна", в результаті перемогу святкувала перша команда. Вітаємо команду ПП "Карла Маркса-2" з призовим місцем та бажаємо нових перемог! А нашим захисникам - перемоги у війні над країною-агресором!

13:30 10.01.2024

Спортивно-туристичний захід

Цьогоріч 1 жовтня країна відзначатиме День захисника і захисниці України. Не існує слів, якими можна було б виразити вдячність і шану цим мужнім людям, які стали на захист Батьківщини. Звісно, сьогоднішні реалії життя українців, особливо тих, хто живе у прикордонній з агресором території, дуже змінилися. Особливо це відчувають найменші громадяни нашої держави - діти. Завдання нас, дорослих, зробити усе можливе для розради дітей, щоб вони відчули, що їх люблять, про них турбуються. Колись А. Франс наголосив: "Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома». Ці слова - істина, вони не вимагають доведення. І сьогодні, у Всесвітній день туризму, наймолодші громадяни нашої Новослобідської громади у цьому впевнилися.

08:51 11.10.2023

Друге місце команди громади з футзалу

На запрошення від Буринської міської ради, де проходив турнір серед ветеранських команд з футзалу, завітала команда Новослобідської громади. Захід був приурочений до Дня фізичної культури і спорту України та на підтримку Збройних сил України. В турнірі приймали участь команда ветеранів господарів, Кролевецької та Новослобідської громад. Всі матчі проходили у безкомпромісній боротьбі. За підсумками турніру всі 3 команди здобули по одній перемозі, тому переможця та призерів визначали по різниці забитих та пропущених м'ячів. Кращою виявилась команда господарів, яка зайняла 1 місце, на 2 місці за однакової різницею з кролевецькою командою, але за більшою кількістю забитих м'ячів, зайняла команда Новослобідської громади. Вітаємо! Третіми фінішували ветерани з Кролевця. Хочеться подякувати в цей непростий час керівництву Новослобідської громади за організацію поїздки та можливість позмагатись на спортивному майданчику. Слава ЗСУ, вперед до перемоги!

08:39 18.09.2023

Пляжний волейбол

До Дня фізичної культури і спорту України на волейбольному майданчику молодіжного пляжу відбувся турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд. У змаганнях участь прийняли 7 команд, серед яких була команда Новослобідської громади у складі мешканця с.Юр'єве Висоцького Олександра та працівника Новослобідської громади Літвінова Сергія. Команди були розподілені на 2 підгрупи. Зайнявши 2 місце у своїй підгрупі наша команда вийшла на переможця іншої підгрупи команду Т-4. Всі вже були впевнені, що перемогу здобудуть Путивльські волейболісти, але воля до перемоги дозволила нашим гравцям перемогти, здійснивши камбек у другій партії з 10-14, вигравши в підсумку 17:15. У фіналі довелось грати з молодою та перспективною командою педколеджу. Вигравши 1 партію, нажаль, в інших двох зазнали поразку. В підсумку зайняли призове 2 місце. Вітаємо! З Днем фізичної культури і спорту України!

08:34 18.09.2023

Команда громади - призер змагань з футболу

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України відбувся останній матч "Ліги-Сейм" з футболу. Новослобідську громаду в змаганнях представляла команда "Чайка" с.Юр'єве. Спочатку турніру в перших шести матчах наша команда здобула лише 1 очко та йшла на останньому місці в турнірній таблиці. В останніх двох іграх необхідно було тільки вигравати, щоб досягти призового місця. Здобувши 2 перемоги з однаковим рахунком 2:0 над командами ДЮСШ-10 та ДЮСШ-9 м. Путивль, команда громади здобула призове 3 місце, вітаємо!

08:27 18.09.2023

Призове місце команди громади

Команда Новослобідської громади зайняла призове 2 місце у турнірі з паркового волейболу, що проходив у м.Путивль. Всього у турнірі прийняло участь 8 команд, крім нашої приймали участь ще команди з м. Путивль, м. Глухів, м. Білопілля та м. Буринь. В ході запеклих поєдинків 1 місце зайняла команда м.Глухів, 2 місце - команда Новослобідської громади, 3 місце - команда "Партизан" м.Путивль.

10:12 10.07.2023