Змагання з волейболу до Дня Соборності України

Дата: 22.01.2024 07:52

20 січня 2024 року в закладі освіти Новослобідської сільської ради пройшли змагання з волейболу серед чоловічих команд, присвячені Дню Соборності України - свято, яке нагадує нам про те, що українці почали відстоювати незалежність ще понад століття тому.
В змаганнях прийняли участь 4 команди, а саме: с.Нова Слобода, с.Мазівка, с.Юр'єве та підприємства ПП "Карла Маркса-2".
Турнір проходив за коловою системою, з метою надання змоги зустрітись командам одна з одною.

На святі, з вітальним словом, виступила голова Новослобідської сільської ради Гаркавенко Ольга Олександрівна, яка привітала учасників змагань, побажала всім спортивних перемог, отримання задоволення від турніру та висловила шану Збройним Силам України, завдяки яким ми можемо зустрічатись та прокидатись в своїх домівках. Велика вдячність тим, хто зараз на передовій та своєю самовідданою службою наближають нашу Перемогу.
Усі матчі проходили в напруженій боротьбі і доля переможців вирішувалась з кожним балом, в кожній партії.
За результатами змагань місця розподілились наступним чином:
1 місце - ПП "Карла Маркса-2",
2 місце - с. Мазівка,
3 місце - с. Юр'єве,
4 місце - с. Нова Слобода.
Найкращим гравцем турніру за рішенням вболівальників та учасників змагань визнано гравця Мазівської команди Скибу Ярослава.
Переможці та учасники змагань крім призів та продуктових наборів від організаторів турніру отримали ще й багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою.
Дякуємо нашим захисникам за нагоду зустрітись на спортивних майданчиках! Слава Україні!