Дистанційне навчання

ДО УВАГИ ОСВІТЯН, БАТЬКІВ, ДІТЕЙ, УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ: У ВСІХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ НЕЗАЛЕЖНО ВІД ФОРМИ ВЛАСНОСТІ І СФЕРИ УПРАВЛІННЯ ЗАПРОВАДЖЕНО КАРАНТИН

Звертаємо увагу керівників закладів освіти всіх типів (дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, післядипломної освіти), форм власності (у тому числі приватної) і сфер управління: із 12 березня до 03 квітня 2020 року запроваджено карантин для всіх закладів освіти

Вищезазначене регламентовано постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»листом Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 № 1/9-154протоколом № 2 позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки  та надзвичайних ситуацій. Терміни карантину можуть змінюватися залежно від епідеміологічної ситуації в Україні.

У розділі "Дистанційне навчання" розміщено матеріали для керівників закладів освіти, педагогів та інформаційні матеріали для батьків.