Посадові інструкції

Посадова інструкція начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Ченякової Т.М.

Посадова інструкція головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Ковалевської Є.М.

Посадова інструкція завідуючого господарською групою з обслуговування закладів загальної середсьої освіти Новослобідської сільської ради Єременко О.М.

Посадова інструкція головного бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Грицун О.Є.

Посадова інструкція провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Качур Ж.О.