Проєкт "Велике будівництво"

1 березня 2020 року в Україні стартував проєкт «Велике будівництво», ініційований Президентом України Володимиром Зеленським та спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально-важливими об’єктами, такими, як школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони.

До проєкту «Велике будівництво» планується включити розроблений Новослобідською сільською радою проект «Капітальний ремонт будівлі (заміна покрівлі, заміна віконних та дверних блоків, утеплення фасаду) Новослобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області по вул. Велика,1, с. Нова Слобода Путивльський район Сумська область».

Новослобідський навчально-виховний комплекс визначений опорним закладом на території Новослобідської сільської ради, він дійсно потребує капітального ремонту. Усього на реалізацію проєкту планується виділити 15379,957 тис. грн., із них: кошти ДФРР- 13841,961 тис. грн., кошти Новослобідської сільської ради-1537,996 тис. грн.

Інформація щодо стану реалізації проектів у рамках програми Президента України "Велике будівництво" щодо спорудження шкіл, садочків, стадіонів у Сумській області станом на 15.04.2020 року.

Відкрити камери у новому вікні