Правила прийому до закладу

Прийом до комунального закладу позашкільної освіти Новослобідської сільської ради Конотопського району Сумської області "Центр дитячої та юнацької творчості" може здійснюватися протягом навчального року (в міру закінчення комплектування гуртків, груп та інших творчих об'єднань) за бажанням вихованців, учнів, слухачів і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють, на безконкурсній основі.

Прийом вихованців до позашкільного навчального закладу здійснюється на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють.

Для зарахування учнів до гуртків спортивного, науково - технічного, художньо - естетичного, соціально - реабілітаційного, еколого - натуралістичного напрямів потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у гуртках  зазначених напрямів.

До позашкільного навчального закладу зараховуються вихованці, як правило, віком від 5 до 18 років.

Приклад заяви:

Сумської області «Центр дитячої та юнацької творчості»

Качур О.О.

__________________________(П.І.Б. одного з батьків повністю)

__________________________  (домашня адреса)

__________________________  (моб. тел.)

__________________________ (місце роботи)

ЗАЯВА

Прошу  зарахувати  мого(ю)  сина (доньку)_____________________________________учня(цю) ________ класу

(прізвище ім’я дитини)

____________________ НВК з 18 січня 2021 р. до гуртка «______________________________», керівник  ____________. .

З  умовами навчання в умовах карантину ознайомлений (на).

Даю згоду на обробку персональних даних моєї дитини.

«____»___________________ 2021 р.                                                                       _______________(підпис)