A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Молодь

Веселковий БУМ у Новослобідській громаді

За результатами молодіжного регіонального форуму, що проходив на початку жовтня 2023 року у м. Конотоп, в рамках календарного плану управління молоді та спорту Сумської обласної держаної адміністрації Новослобідською громадою був отриманий Сертифікат на 15 тис.грн. на реалізацію проєкту «Психологічна підтримки та допомога для учнівської молоді». Другий рік поспіль населення всієї країни потерпає від російського агресора, особливо складно у психічному плані дітям, адже їхня психіка нестійка і дуже тендітна, дітям з прикордоння зокрема, адже доводиться жити під постійними обстрілами у стані стресу, який триває вже досить довго.  

09:13 31.10.2023

Молодіжний форум

В м.Конотоп відбувся регіональний молодіжний форум для громад Конотопського району, участь у якому приймала і делегація від Новослобідської громади. В рамках форуму відбулась панельна дискусія з представниками органів влади та громадськості, робота в секціях за актуальними напрямками розвитку молодіжної політики. Наприкінці форуму учасники форуму змогли презентувати свої проєктні ідеї, а дві кращі з них отримали сертифікати на 15 тисяч гривень на підтримку молодіжного заходу в рамках календарного плану управління молоді та спорту Сумської ОДА.  

09:00 11.10.2023

Конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширенні її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – Конкурс), що організується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.  

12:42 03.08.2023

Відео-проєкт «Немаленькі люди»

Відео-проєкт «Немаленькі люди» – це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну. Герої циклу представляють різні регіони, мають різні історії змін, проте всіх їх єднає чітко визначена громадянська позиція – бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти. Герої серіалу обрали різні шляхи для себе: хтось пішов до лав Збройних Сил України, хтось став госпітальєром, військовим медиком, волонтером – про нові для себе ролі, складнощі і перемоги. Серії не пов’язані одна з одною і можуть бути показані в різному порядку.

09:54 01.08.2023

Опитування молоді щодо стану молодіжної політики

З метою розбудови ефективної молодіжної політики та здійснення якісної молодіжної роботи, які б базувалися на безпосередніх потребах молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у співпраці з фахівцями Державного інституту молодіжної та сімейної політики та тренерами програми «Молодіжний працівник» проводить  опитування щодо інтересів та потреб молоді Сумської області.

15:31 03.12.2021

Запрошуємо молодь до співпраці!

В місті Суми був проведений обласний молодіжний форум "-1435+", участь у якому приймав головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Сергій Літвінов. В ході форуму була представлена презентація молодіжної політики в Новослобідській громаді. Нажаль не вдалося потрапити до трійки призерів, що отриали фінансову підтримку для реалізації молодіжних заходів у 2022 році, але набутий досвід дозволяє сподіватись на таку перемогу в майбутньому. Також був отримай досвід у написанні проектів у сфері молодіжної політики. Тому звердаємося до молоді, в кого є ідеї в галузі молодіжної політики, національно-патріотичного виховання спробувати спільно подати конкурсні пропозиції для участі в обласному конкурсі проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю. Звертатись треба до відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. Запрошуємо до співпраці!

12:21 23.10.2021

Вхід для адміністратора