A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Конкурс творчих робіт серед молоді

Дата: 03.08.2023 12:42
Кількість переглядів: 29

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширенні її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – Конкурс), що організується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

 

У 2023 році Конкурс проводитиметься у 6 номінаціях: «Рівні права та можливості жінок і чоловіків», «Політична освіта та політична культура», «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи», «Реформування освіти в умовах воєнного стану», «Мій досвід участі у формуванні та реалізації молодіжної політики» та «Реформування державного управління в контексті європейської інтеграції України».
Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років.
Терміни проведення конкурсу: до 25 серпня 2023 року – прийом творчих робіт; вересень 2023 року – розгляд та оцінка робіт, жовтень – 2023 року – визначення та нагородження переможців і призерів.
Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному веб-сайті Конкурсу: https://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com/.
За додатковою інформацією прохання звертатися до Організаційного комітету Конкурсу за електронною адресою: konkurs@center.gov.ua


« повернутися

Вхід для адміністратора