A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Безпечне освітнє середовище

Нормативна база з цивільного захисту

Кодекс цивільного захисту України

Організація цивільного захисту в закладах освіти. Методичні рекомендації

Основні документи з питань цивільного захисту в ЗЗСО

Рекомендації, що робити у випадку військових дій

 

Урок з мінної небезпеки

На даний час в нашій країні йде війна і Україна за статистичними даними є однією з найбільш постраждалих від мін країною. І на сьогодні у зв'язку з бойовими діями більше 40% територій України заміновано, тому питання обізнаності з питань мінної небезпеки є дуже актуальне та потрібне. Найчастіше причина трагічних наслідків криється в повній відсутності елементарних знань правил поведінки при знаходженні вибухонебезпечних пристроїв та різних підозрілих предметів.

07:57 09.11.2023

Навчання з домедичної допомоги

Не секрет, що надання першої медичної допомоги в реаліях сьогодення є одним із найактуальніших умінь та навичок. Тож цього суботнього ранку працівники Новослобідської сільської ради та закладів освіти громади радо долучилися до медичного тренінгу щодо надання першої медичної допомоги, який для всіх бажаючих проводили лікарі - представники українсько-ізраїльської місії медичних волонтерів FRIDA. У межах відведеного часу присутнім було продемонстровано техніку накладання турнікету на різні ділянки кінцівок, а також техніку непрямого масажу серця та штучного дихання. Після чого всі бажаючі мали змогу потренуватися у застосуванні набутих знань на практиці. Від душі дякуємо медикам за таку можливість! Звісно, що за одну-дві години навчитися всьому не реально, але перший крок зроблено. Далі буде...

10:42 07.11.2023

Відкриття класу безпеки

В Юр'ївській гімназії відбулось відкриття заключного в громаді класу безпеки. До відкриття учні разом вчителями готувались дуже ретельно та для гостей, які завітали, влаштували показ знань з пожежної, мінної безпеки, дорожнього руху, цивільного захисту та надання домедичної допомоги. Учні гімназії разом з псом Патроном провели руханку та складали пазли з тематики безпеки. Гостями заходу були Світлана ТОКАРЄВА – в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради, Сергій ЛІТВІНОВ – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі, Денис ВОВК – інспектор ювенальної превенції Конотопського районного відділу поліції у Сумській області.  

13:10 23.06.2023

Дотримання правил дорожнього руху

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху та проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" було проведено зустріч учнів Князівської гімназії з працівниками відділення поліції №2 Конотопського РВП ГУНП у Сумській області та проведено бесіду на тему: "Дотримання правил дорожнього руху", під час якої правоохоронці розповідали юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, розповіли про світлоповертаючі елементи та наголосили на необхідності їх використання у темну пору доби, розповіли про права та обов’язки пішоходів.

08:12 01.06.2023

Профілактична робота з правил дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху та впровадження проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" в Мазівський гімназії відбулась зустріч учнів закладу з представниками відділення поліції №2 Конотопського РВП ГУНП у Сумській області.

08:05 01.06.2023

Учні Юр'ївської гімназії відвідали пожежну частину

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та реалізації пілотного проекту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» була організована екскурсія до пожежної частини м. Путивль для дітей Юр'ївської гімназії. Рятувальники розповіли дітям про роботу пожежної частини, показали опорядження сучасної пожежної машини, на практичних прикладах показали правила користування вогнегасниками. Діти своїми руками потримали працюючі пожежні рукави, приміряли костюми рятувальників та посиділи в пожежній машині. Вже більше року діти навчаються дистанційно і ця цікава екскурсія хоч не на довго відволікла їх від тривожних думок про війну та дозволила побути у дружньому шкільному колективі.

12:15 12.05.2023

Коло безпеки

У відділі освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» відбулось проведення навчального майстер-класу з використання карткової ігрової методики "Коло безпеки", яка була подарована міжнародною організацією ЮНІСЕФ для Новослобідської громади. Ця гра стане у пригоді шкільним психологам та педагогам в організації просвітницько-профілактичної роботи із учасниками освітнього процесу.

12:00 04.05.2023

Нарада з питань пожежної безпеки

З метою попередження нещасних випадків та надзвичайних ситуацій в навчальних закладах працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради та керівники всіх закладів освіти громади взяли участь у нараді, що відбулася під керівництвом Конотопського районного управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Під час наради були обговорені питання: - профілактична робота щодо мінімізації ризиків виникнення пожеж у закладах освіти; - вимоги пожежної безпеки до утримання території, будівель, приміщень та споруд, евакуаційних шляхів та виходів; - загальні вимоги пожежної безпеки до інженерного обладнання експлуатації електричних мереж та електрообладнання в закладах освіти; - вимоги до утримання технічних засобів протипожежного захисту.  

13:19 27.04.2023

Вхід для адміністратора