Навчання з мінної безпеки

Дата: 28.02.2024 10:31

Сьогодні в нашій країні йде війна і небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому дітям важливо знати, як розрізняти такі предмети, де може чатувати небезпека, які знаки попереджають про небезпеку, як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися, щоб вберегти своє життя.
📢Для закладів освіти Новослобідської громади, що навчаються дистанційно, проведена чергова онлайн-зустріч, присвячена темі «Мінна небезпека та поводженням з вибухонебезпечними предметами». З презентацією про загрози, що приховують вибухонебезпечні предмети виступив фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі Олексій Шерстюк. В ході заходу було показано відеоролік про вкрай небезпечну дистанційну міну ПОМ-3, на яку, на жаль, можна натрапити на території України.
❗️Важливо запам’ятати три золоті правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів:
- НЕ ЧИПАЙ,
- НЕ ПІДХОДЬ,
- ТЕЛЕФОНУЙ 101 АБО 102.
☝️Будьте обережні та дотримуйтесь правил безпеки!