Навчання з мінної безпеки
Дата: 28.02.2024 10:31
Кількість переглядів: 30
Сьогодні в нашій країні йде війна і небезпека натрапити на вибухонебезпечні предмети є всюди, де велися чи ще ведуться бойові дії. Тому дітям важливо знати, як розрізняти такі предмети, де може чатувати небезпека, які знаки попереджають про небезпеку, як зробити свої прогулянки безпечними і яких правил дотримуватися, щоб вберегти своє життя.
![📢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Для закладів освіти Новослобідської громади, що навчаються дистанційно, проведена чергова онлайн-зустріч, присвячена темі «Мінна
небезпека та поводженням з вибухонебезпечними предметами». З презентацією про загрози, що приховують вибухонебезпечні предмети виступив фахівець відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту у Конотопському районі Олексій Шерстюк. В ході заходу було показано відеоролік про вкрай небезпечну дистанційну міну ПОМ-3, на яку, на жаль, можна натрапити на території України.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Важливо запам’ятати три золоті правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів:
- НЕ ЧИПАЙ,
- НЕ ПІДХОДЬ,
- ТЕЛЕФОНУЙ 101 АБО 102.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Будьте обережні та дотримуйтесь правил безпеки!
« повернутися