A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Новини

Шановні учасники освітнього процесу, шановні батьки!

Відповідно до протокольного  доручення від 31.08.2022 № 2 за результатами засідання обласної комісії з питання готовності закладів освіти Сумської області до організації навчання та дотримання безпекових норм освітнього процесу, наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради від 31.08.20225 № 48-ОД "Про організацію навчання у 2022-2023 навчальному році", з метою організованого початку нового навчального року з 1 вересня 2022 року освітній процес у 2022-2023 навчальному році здійснюється у дистанційному форматі.

 

 

ПЛАТФОРМА MRIYA - ЦЕ СИНЕРГІЯ КІБЕРПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ТА ВОЛОНТЕРІВ У ПРОТИДІЇ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ У МЕДІА-ПРОСТОРІ

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електрону платформу "Мрія", що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у сингерії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівської пропаганді та фейковим або протитросійським ресурсам у мережі Інтернет.

13:46 31.01.2023

Відбулася онлайн-комунікація «Вчитель та асистент: професійне співробітництво»

Є вислів, який влучно описує роль асистента вчителя на уроці: «Додаткова пара рук і очей.» З боку методики вчитель та асистент – це рівноцінні партнери. А якщо розглянути психологічний аспект такого співробітництва, то асистент учителя – це золота ланка ланцюжка, що зв’язує педагога з дитиною з ООП та допомагає налагодити освітній процес. Основна мета узгодженості дій педагогів - діяльність в інтересах дитини.

13:51 30.01.2023

Мотивація нескорених

Доброго дня! Вітаю з минулими новорічними святами. Маю надію, що у вас все добре.

13:56 11.01.2023

Зимова школа для педагогів. День третій: говоримо про формувальне оцінювання та мотивацію.

Кілька років тому команда психологів зі Стенфордського, Єльського та Колумбійського університетів попросила учнів середньої школи написати есе, після чого вчителі дали їм різні види фідбеку. Виявилося, один конкретний вид зворотного зв’язку так підвищував мотивацію та продуктивність учнів, що його охрестили «чарівним фідбеком». Ті, хто його отримував, набагато частіше бралися переписувати роботу й показували значно кращий результат. Нічого хитрого в цьому фідбеку не було. Лише одне просте речення: «Я пишу ці зауваження, бо вірю, що ти можеш показати найкращий результат, і знаю, що впораєшся.»

11:38 10.01.2023

Впроваджуємо НУШ: обговорюємо ключові компетентності учнів та уміння, спільні для всіх компетентностей, відповідно до державних стандартів

 Особливе  місце  у  процесі  розвитку  особистості  сучасного учня  відводиться формуванню у нього  ключових компетентностей та  наскрізних умінь.  Це одночасно виклик, який потребує важкої праці педагога та дитини, але й здобуток, що дозволить трансформувати нашу освіту, дійсно поставити в центр освіти дитину,  її запити та потреби.

13:48 22.12.2022

Вхід для адміністратора