A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Новини

Шановні учасники освітнього процесу, шановні батьки!

Відповідно до протокольного  доручення від 31.08.2022 № 2 за результатами засідання обласної комісії з питання готовності закладів освіти Сумської області до організації навчання та дотримання безпекових норм освітнього процесу, наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради від 31.08.2022 № 48-ОД "Про організацію навчання у 2022-2023 навчальному році", з метою організованого початку нового навчального року з 1 вересня 2022 року освітній процес у 2022-2023 навчальному році здійснюється у дистанційному форматі.

 

 

Нарада з директорами

За участю голови Новослобідської сільської ради Гаркавенко О. О., начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради Качур Ж. О., директора КУ "Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новослобідського сільської ради Сахно О.І., директора ЦДЮТ Качур О.О., головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Літвінова С.М. пройшла онлайн - нарада з директорами закладів освіти Новослобідської сільської ради, на якій були розглянуті нагальні питання: - освітній процес в закладах освіти; - опрацювання питання щодо створення та роботи Піклувальної ради в громаді; - організація розважального заходу для дітей з метою психологічного розвантаження.  

08:12 12.10.2023

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовтня в Україні відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я, психічне здоров’я – це стан душевного благополуччя, яке дає кожній людині можливість відчути власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати. З метою забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти в закладах освіти Новослобідської сільської ради були проведені просвітницько-профілактичні заходи за різними формами роботи: онлайн-квест "Моє ментальне здоров'я", де учні вчилися розуміти важливість психічного благополуччя, виявляли ключові аспекти ментального здоров'я та дізнавалися, як можна зберігати його в найкращому стані; година спілкування з психологом "Ти як?": учні мали можливість вільно обговорити свої почуття, думки та питання з практичним психологом'; тренінг для вчителів "Збереження та зміцнення психологічного здоров'я педагога".  

09:07 11.10.2023

Відбувся педагогічний івент: починаємо новий навчальний рік

За два дні 1 вересня. Почнеться новий 2023/2024 навчальний рік.  Яким він буде для педагогів, дітей та їх батьків? Які виклики поставить він перед педагогічними колективами та засновниками освітніх закладів?

15:37 30.08.2023

Увага, конкурс!

Повідомляємо, що у межах реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021–2026 роки МКІП, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Мінінфраструктури та Нацсоцслужба спільно з ІСАР «Єднання», Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці». Кампанія передбачає щорічне проведення конкурсу «Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці», що покликаний популяризувати успішні приклади тристоронньої співпраці між зазначеними секторами.

09:11 14.08.2023

Обладнання для харчоблоків

В рамках ініціативи, яку започатковувало Міністерство освіти і науки у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Першою леді України «Спільно до навчання» для опорного закладу Новослобідський ліцей було закуплено обладнання для харчоблоків. Надання грошової допомоги здійснюється одноразово в розмірі 2 тис. доларів США (за офіційним курсом гривні до іноземної валюти, встановленим Національним банком) на кожний опорний заклад. До складу обладнання, що було придбано, увійшло: стелаж для посуду, електром’ясорубка, духова шафа, овочерізка, стіл кухонний, блендер, кухонний комбайн. Сподіваємось, що війна скоро закінчиться, а діти вийдуть на очне навчання та зможуть скоштувати смачні страви, приготовлені на новому обладнанні.

08:30 05.07.2023

Перспективи освітньої галузі

Під головуванням голови Новослобідської сільської ради Ольги Гаркавенко проведена нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради. У роботі наради взяли участь: • Наталія Скрипченко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради; - Сергій Крюков, начальник відділу розвитку старостинських округів; - старости старостинських округів- Сергій Соломяник, Олександр Міліков, Світлана Малишева, Ірина Шевченко; • Оксана Сахно, директор КУ «Нововослобідській ЦППРПП». •Світлана Токарєва, в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради; - педагогічні працівники закладів освіти. На нараді розглядались актуальні питання: обговорено формати навчання учнів з початку 2023-2024 навчального року, попередня комплектація педагогічних кадрів. Учасники обговорили різні форми організації освітнього процесу у новому навчальному році, питання підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період. Під час наради було приділено особливу увагу забезпеченню безпечних умов для дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають на території Новослобідської територіальної громади.

14:05 14.06.2023

Вхід для адміністратора