A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Новини

Шановні учасники освітнього процесу, шановні батьки!

Вже минає тиждень, як наші діти перейшли на дистанційну форму навчання відповідно до рішення комісії ТЕБ та НС від 28.01.2022 року. Сьогодні, 04.02.2022 року, знову відбулося позачергового засідання Комісії ТЕБ та НС, на якій прийняте рішення – продовжити працювати закладам, використовуючи дистанційну форму навчання, через збільшення випадків захворювання на COVID-19 серед учнів, вчителів, батьків. На 04.02.2022 по закладам освіти короновірусна хвороба підтверджена у 2 дітей та 6 педагогічних працівників, на ГРВІ хворіє 47 дітей, які , в основному, не  робили тести, тому не можна з упевненістю сказати, що у всіх цих дітей також немає COVID-19. Така складна ситуація не тільки в нашій громаді. В Україні станом на 03.02.2022 року 8671 школа на дистанційному навчанні, що становить 62% від загальної кількості шкіл. Школи почали активно переходити на дистанційне навчання з кінця січня. Так, за добу 2 лютого в Україні виявили 40 тисяч хворих, із них – 4446-діти. Саме з метою упередження та профілактики захворювання було проведене ще одне засідання комісії. Сільський голова Ольга Гаркавенко звертається до всіх батьків: обмежити перебування дітей у колективах, менше спілкуватися з іншими людьми, щоб уберегтися від такої підступної хвороби. Хай вона оминає наших учнів та й усі сім’ї, здоров’я всім і правильно прийнятих рішень.

 

Онлайн-комунікація «Психологічна допомога під час війни»

  У час випробувань особливо важливим стає психологічне здоров’я людини. Практичними психологами освітніх закладів громади відповідно до плану роботи Новослобідського ЦПРПП 4 травня 2022 року була проведена онлайн – комунікація з педагогами громади. У ході заходу учасники отримали практичні поради з таких питань: Як реагувати на зміни у поведінці дитини? Як допомогти дитині, що перебуває в стресі?  Як педагогу зберегти себе у цій ситуації? Практичні психологи проведи практичні вправи з усіма учасниками з подолання стресових ситуацій та профілактики психологічних проблем.

08:32 06.05.2022

Педагоги обговорили особливості організації освітнього процесу для дітей з ООП під час воєнних дій

Події, що відбуваються сьогодні на Україні, особливо гостро впливають на дітей. Їм важко зрозуміти та прийняти цю дійсність. Тому дорослі повинні бути дуже уважними до найменших наших громадян.

08:31 06.05.2022

Що з нами відбувається зараз? Первинна психологічна допомога дітям під час воєнного стану.

 Воєнні дії, що відбуваються у нашій країні зараз, можуть мати руйнівний вплив на розумовий та фізичний розвиток дітей, але також і негативно позначатися на їхньому моральному розвитку. Адже в таких умовах діти здатні зробити висновок, що насильницькі дії – прийнятні. І таке ставлення закріпиться на кілька наступних поколінь.

12:57 20.04.2022

Вхід для адміністратора