День матері

Дата: 12.05.2024 11:16

Вже традиційно кожного року у другу неділю травня ми відзначаємо День Матері – найзворушливіше свято, адже для кожного мама – найголовніша людина в житті, що і зрозуміє, і пробачить дитині все на світі, і любити буде завжди, не зважаючи ні на що. Традиція цього весняного дня – привітати маму зі святом, дарувати квіти й подарунки, присвячувати вірші – за любов і добро, недоспані ночі, вічні турботи, безмежне терпіння та щирість душі.

У закладах загальної середньої освіти. Новослобідської сільської ради з нагоди свята було проведено різноманітні заходи, під час яких учні знайомилися з історією та традиціям свята, а саме: виховні години «У світі все починається з мами!», «Моя матуся - найгарніша», «День матері 2024. Історія свята й традиції», «День матері», «Найкраща МАМА», «Мама – головна людина в житті кожного», «Моя любов - для тебе, матусю» , бесіди «Найважливіше слово - Мама», «У світі все починається з мами…», години спілкування «Мама – перше й найважливіше слово!», «День матері – традиції свята», відеоурок «До Дня Матері», фотоквест «Найкраща мама», також дітьми було виготовлено листівки – «долоньки» для матусь.