Відгуки про постачальників продуктів харчування

Відділом освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради здійснюється постійний контроль за дотриманням постачальниками  харчових продуктів та продовольчої сировини гігієнічних вимог до транспортних засобів відповідно до статті  44 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». За результатами тендерних процедур переможцем постачання продуктів харчування стало ТОВ "Сумська продуктова компанія"

Путивльською міжрайонною державною лабораторією Держпродспоживслужби були проведені лабораторні дослідження продуктів, що постачаються до закладів освіти :

- молоко пастеризоване 2.5% жиру «Гармонія»

- Сир кисломолочний 9% «Український»

- лопатка свинини охолодженої

- четверть курячої охолодженої

Сумським регіональним науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації (ДП «СУМИСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ») було проведено дослідження масла селянського солодковершкового на вмісткість жиру.

Усі  перевірені продукти відповідають вимогам Наказу МОЗ 298/227 від 17.04.2006 Про затвердження інструкції з організації харчування  дітей у навчальних закладах.

Претензій щодо вчасності та якості постачання продуктів харчування до ТОВ "Сумська продуктова компанія" у закладів загальної середньої освіти немає.