01.11.2019

Ще одна гарна новина для нашого позашкілля!) У сучасних умовах реформування освіти (усі вже знають про НУШ) позашкілля також не стоїть осторонь. Ідемо у ногу з часом. Ще у лютому для вихованців, які займаються на базі Юр’ївського НВК, і їхніх батьків КЗ ЦДЮТ Новослобідської сільської ради було організовано і проведено спортивне родинне свято «В НУШ зі спортом дружать всі: і дорослі, і малі». Найбільше згуртовує людей спільна справа, особливо, коли це змагання, у ході яких гравців переповнюють яскраві емоції. Тож організація заходів, участь у яких беруть і діти, і батьки, має велике значення для формування партнерських стосунків між педагогами дітьми і членами їхніх родин. Складений сценарій свята було надруковано у №10 науково – методичного журналу «Учитель початкової школи». Можливо, для когось дрібниця не варта уваги, а для нас – приємність. Сподіваємося, що розробка комусь стане у нагоді. Позашкілля Новослобідської сільської ради працює!)

31.10.2019

Сьогодні на базі Путивльського ЦПР відбулася передача обласної естафети «Позашкілля Сумщини 49+». Креативні вихованці і керівники гуртків комунального закладу позашкільної освіти Новослобідської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості» представили саме нашу індивідуальну «родзинку», яка бере свої витоки з горюнської культури: прядіння вовни, мотання ляльок – мотанок, вишивка, плетіння гачком килимків. Щире захоплення у присутніх викликав майстер – клас із шиття, на якому наші вихованки продемонстрували набуті за рік компетентності у цій галузі та зшитий власноруч одяг. Присутні на святі гості начальник Департаменту освіти Сумської ОДА Гробова В.П., директор Обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Тихенко Л.В. взяли участь у майстер – класі. Не залишила байдужими присутніх і виставка поробок з деревини. Приємною і дуже радісною несподіванкою для нашого закладу стало вручення Гробовою В.П. сертифікату за участь у естафеті «Позашкілля Сумщини 49+» і теплі слова про нашу роботу. Закінчилося свято передачею естафети представникам Миколаївської селищної ради та Білопільського району. Безліч неповторних вражень отримали, думаю, усі присутні на святі. Шкільна освіта – це розум, а позашкільна – душа. Як людина не може жити без душі, так і українська освіта не може існувати без позашкілля. Позашкіллю бути!