ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 25.04.2024 09:17

Новослобідська сільська рада ініціює створення Молодіжної ради при Новослобідській сільській раді (далі – Молодіжна рада) та повідомляє про проведення установчих зборів з метою формування її складу.

Установчі збори відбудуться 10 травня 2024 року о 09-00 в приміщенні тимчасового офісу Новослобідської сільської ради за адресою: м. Путивль, вул. Кузнечна, 28.

Кандидати на членство в Молодіжній раді подають до ініціативної групи з питань формування Молодіжної ради при Новослобідській сільській раді наступні документи (відповідальна особа: Літвінов Сергій Миколайович – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Новослобідської сільської ради):

• заяву;

• підписний лист з підписами 10 молодих жителів громади (14-35 років);

• копію паспорта громадянина України.

Ініціативна група перевіряє документи, подані учасниками, на їх відповідність вимогам, встановленим Положенням про Молодіжну раду при Новослобідській сільській раді, затвердженого рішенням 29 сесії сьомого скликання Новослобідської сільської ради від 13.11.2019.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 3 календарних дні до їх проведення.

Підставами для відмови представнику в участі в установчих зборах є:

• невідповідність поданих ними документів, вимогам цього Положення про Молодіжну раду;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах.