День Єднання

Дата: 19.02.2024 08:20

🇺🇦16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. ☝️Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну. 💛День єднання - молоде свято і цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

🇺🇦16 лютого в українських містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн.
☝️В закладах освіти Новослобідської сільської ради в цей День пройшли тематичні заходи, виховні бесіди: "16 лютого - День єднання", "Моя єдина Україна", "В єдності наша сила!", "Ми українці. А що нас об'єднує?", "День Єднання".
💙💛 Вітаємо з Днем єднання! Бажаємо, аби всі ми - українці, які вірять у Перемогу та наближають її всіма силами - були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!💛💙