Заходи до 38-річниці Чорнобильської трагедії

Дата: 29.04.2024 11:28

26 квітня 1986 року - трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації як одна з найбільших техногенних катастроф. Сьогодні виповнюється 38 років з того дня, коли в наше життя увійшло слово з гірким присмаком великої і нечуваної біди - «Чорнобиль». До цієї дати в закладах освіти Новослобідської сільської ради пройшли тематичні виховні години: "Чорний біль нашої землі" "Чорнобиль - біль і скорбота України", "Трагедія Чорнобиля", "Чорнобильська катастрофа: причини та наслідки", "Чорнобиль не має минулого часу" Ми безмежно вдячні ліквідаторам аварії за врятовані життя. Ми ніколи не забудемо тих, кого з нами немає поряд, тих, хто не вагаючись взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи!