Навчання з домедичної допомоги

Дата: 07.11.2023 10:42

Не секрет, що надання першої медичної допомоги в реаліях сьогодення є одним із найактуальніших умінь та навичок. Тож цього суботнього ранку працівники Новослобідської сільської ради та закладів освіти громади радо долучилися до медичного тренінгу щодо надання першої медичної допомоги, який для всіх бажаючих проводили лікарі - представники українсько-ізраїльської місії медичних волонтерів FRIDA. У межах відведеного часу присутнім було продемонстровано техніку накладання турнікету на різні ділянки кінцівок, а також техніку непрямого масажу серця та штучного дихання. Після чого всі бажаючі мали змогу потренуватися у застосуванні набутих знань на практиці.
Від душі дякуємо медикам за таку можливість!
Звісно, що за одну-дві години навчитися всьому не реально, але перший крок зроблено. Далі буде...