Молодіжний форум

Дата: 11.10.2023 09:00

В м.Конотоп відбувся регіональний молодіжний форум для громад Конотопського району, участь у якому приймала і делегація від Новослобідської громади.
В рамках форуму відбулась панельна дискусія з представниками органів влади та громадськості, робота в секціях за актуальними напрямками розвитку молодіжної політики.
Наприкінці форуму учасники форуму змогли презентувати свої проєктні ідеї, а дві кращі з них отримали сертифікати на 15 тисяч гривень на підтримку молодіжного заходу в рамках календарного плану управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Приємно, що один із сертифікатів, які вручав народний депутат України Качура О.А., отримала Новослобідська громада з проектом психологічної допомоги "Мистецтво психології", в рамках якого буде передбачено надання в креативній та сучасній формі психологічної допомоги учнівській молоді громади, які перебувають в зоні бойових дій.
Молодь - це майбутнє країни і саме від неї залежить, якою буде Україна після Перемоги.