Опитування молоді щодо стану молодіжної політики

Дата: 03.12.2021 15:31

З метою розбудови ефективної молодіжної політики та здійснення якісної молодіжної роботи, які б базувалися на безпосередніх потребах молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у співпраці з фахівцями Державного інституту молодіжної та сімейної політики та тренерами програми «Молодіжний працівник» проводить  опитування щодо інтересів та потреб молоді Сумської області.

Результати опитування будуть використані при плануванні обласних заходів та дозволять забезпечити відповідність цих заходів потребам молоді.

Ураховуючи викладене звертаємося з проханням сприяти у проведенні опитування та максимально поширити анкету-опитувальник серед молоді віком 14-35 років ваших територіальних громад з метою її залучення до проходження опитування. Анкета знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/IYpuxFU