Продовжуються змагання в рамках проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги"

Дата: 08.02.2024 09:15

На цей раз в тренуваннях та змаганнях з футзалу прийняли участь учні Князівської та Юр'ївської гімназій Новослобідської сільської ради.
Не дивлячись, що через безпекові вимоги змагання переносились декілька разів, кожен з учасників отримав масу позитивних емоцій від можливості спілкування на спортивному майданчику.
Під керівництвом досвідчених вчителів фізичної культури учні мали змогу на практичних прикладах засвоїти правила гри у футбол та позмагатись з однолітками.
Всебічний розвиток молоді, фізичне виховання, регулярні тренування спортивних навичок, формування особистості - це те, що необхідно нашим дітям. В цьому і полягає ініціатива Президента України - єднання і згуртованість через спорт.
Разом переможемо!