Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Пляжний волейбол

Дата: 18.09.2023 08:34
Кількість переглядів: 26

До Дня фізичної культури і спорту України на волейбольному майданчику молодіжного пляжу відбувся турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд. У змаганнях участь прийняли 7 команд, серед яких була команда Новослобідської громади у складі мешканця с.Юр'єве Висоцького Олександра та працівника Новослобідської громади Літвінова Сергія.
Команди були розподілені на 2 підгрупи. Зайнявши 2 місце у своїй підгрупі наша команда вийшла на переможця іншої підгрупи команду Т-4. Всі вже були впевнені, що перемогу здобудуть Путивльські волейболісти, але воля до перемоги дозволила нашим гравцям перемогти, здійснивши камбек у другій партії з 10-14, вигравши в підсумку 17:15.
У фіналі довелось грати з молодою та перспективною командою педколеджу. Вигравши 1 партію, нажаль, в інших двох зазнали поразку. В підсумку зайняли призове 2 місце. Вітаємо!
З Днем фізичної культури і спорту України!