A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Фізкультура і спорт

ЗАПРОШУЄМО ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО ВЗАЄМОДІЇ!

Спеціалісти Новослобідської сільської ради прийняли участь у І етапі комплексної навчальної програми «Кроки для спеціалістів з управління проєктами», що проводили фахівці офісу "U-LEAD з Європою". До участі у онлайн семінарах запрошені відібрані на конкурсі члени проєктних команд із 240 територіальних громад України. Після циклу он-лайн семінарів, було відібрано 96 проєктних команд, в тому числі і Новослобідська громада.

11:33 23.12.2021

Активні парки – локації здорової України!

Активні парки – локації здорової України! Під таким девізом у с. Нова Слобода у парку навпроти будинку культури відбулось встановлення та відкриття комплексу спортивних майданчиків.

08:48 01.11.2021

Свято до 30-річчя Незалежності України

На території Каліщанського водосховища с. Нова Слобода відбулись змагання з перегонів на байдарках, у рамках співпраці регіонального ландшафтного парку "Сеймський" та Новослобідської сільської ради. Захід проводився до 30 річчя незалежності України. На святковому відкритті присутніх поздоровила голова громади Ольга ГАРКАВЕНКО, директор "РЛП "Сеймський" Марія КОНЯЄВА, голова Всеукраїнської громадської організації "СИЛА ЗЕМЛІ" Сергій СЕМЕНЧЕНКО, депутат Путивльської ОТГ Ольга БУТОВА. 14 команд зі всіх старостинських округів громади виборювали першість. 3 місце виграла команда "Слобожани" у складі Яніни ГУДІМОВОЇ та Олексія КРЮКОВА. Срібними призерами стала команда "Князівка" у складі Марії РУСАКОВОЇ та Олексія ДЕКУНОВА. І всі присутні вітали чемпіонів свята Катерина і Миколу ШАХОВИХ (команда Бунякіне). За волю до перемоги, подарунком та кубком були нагороджені Вікторія та Сергій ЛІТВІНОВИ, яким не вистачило долі секунд до третього місця. Приємно було відмітити найдосвідченіших спортсменів Сергія ПРИМІНА та Віктора СТРЕМХОВОГО, які не побоялися в своєму віці(більше 75 років) поборотися за призи. Приз глядацьких симпатій дістався Тетяні та Матвію АНРЕЄВИМ. Під гарячі оплески пройшло нагородження і голова громади Ольга Олександрівна гостинно запросила почастуватись смачною ухою. Захід вдався на славу. Всі учасники змагань отримали запал енергії, спілкування, показали свій професіоналізм. Після змагань, всі учасники свята мали змогу покататися на байдарках. Дякуємо всім, хто сьогодні зробив свято для Новослобідської об'єднаної територіальної громади.

10:08 26.07.2021

Вхід для адміністратора