Друге місце команди громади з футзалу

Дата: 18.09.2023 08:39

На запрошення від Буринської міської ради, де проходив турнір серед ветеранських команд з футзалу, завітала команда Новослобідської громади. Захід був приурочений до Дня фізичної культури і спорту України та на підтримку Збройних сил України.
В турнірі приймали участь команда ветеранів господарів, Кролевецької та Новослобідської громад. Всі матчі проходили у безкомпромісній боротьбі. За підсумками турніру всі 3 команди здобули по одній перемозі, тому переможця та призерів визначали по різниці забитих та пропущених м'ячів.
Кращою виявилась команда господарів, яка зайняла 1 місце, на 2 місці за однакової різницею з кролевецькою командою, але за більшою кількістю забитих м'ячів, зайняла команда Новослобідської громади. Вітаємо! Третіми фінішували ветерани з Кролевця.
Хочеться подякувати в цей непростий час керівництву Новослобідської громади за організацію поїздки та можливість позмагатись на спортивному майданчику. Слава ЗСУ, вперед до перемоги!