Парковий волейбол

Дата: 03.07.2023 08:59

1 липня на території Мазівського гімназії відбулись змагання з паркового волейболу, присвячені Всеукраїнському Олімпійському дню. Участь у турнірі прийняли 7 команд з різних куточків Новослобідський громади.
Команди були розподілені на дві підгрупи, за результатами матчів в яких, перші два місця виходили до півфіналу. Цими командами стали: Юр'ївська гімназія, команда с. Нова Слобода, Мазівська гімназія та команда "Темп" Мазівка.
В ході напружених матчів переможцями стали:
1 місце - Мазівська гімназія
2 місце - Юр'ївська гімназія
3 місце - "Темп" Мазівка

Також хочеться подякувати командам с.Манухівка, "Чайка" Юр'єве та"Яструби" Мазівка, які не потрапили до півфіналу, але показали достойний рівень гри.
Найкращим гравцем турніру став представник Юр'ївської гімназії Олександр Висоцький.
Переможці та призери турніру отримали призи, медалі та грамоти від Новослобідської громади, а всі учасники та глядачі масу позитивних емоцій та вражень. Вперед до Перемоги!