Команда громади - призер змагань з футболу

Дата: 18.09.2023 08:27

Напередодні Дня фізичної культури і спорту України відбувся останній матч "Ліги-Сейм" з футболу. Новослобідську громаду в змаганнях представляла команда "Чайка" с.Юр'єве.
Спочатку турніру в перших шести матчах наша команда здобула лише 1 очко та йшла на останньому місці в турнірній таблиці. В останніх двох іграх необхідно було тільки вигравати, щоб досягти призового місця. Здобувши 2 перемоги з однаковим рахунком 2:0 над командами ДЮСШ-10 та ДЮСШ-9 м. Путивль, команда громади здобула призове 3 місце, вітаємо!

Хоча зараз в нашій країни йде війна та доводиться дещо зменшувати кількість спортивних заходів, зважаючи перш за все на безпекову ситуацію, наші спортсмени не залишають тренувань та знаходять час присвячувати спорту частину свого життя.
Від Новослобідської сільської ради та від себе особисто вітаю всіх з Днем фізичної культури і спорту України та бажаю всім здоров'я, наснаги, нових спортивних перемог та мирного неба над головою! Вперед до Перемоги та віримо у ЗСУ!