Відроджуємо спортивні традиції

Дата: 08.05.2023 08:10

Сьогодні в Мазівський гімназії відбулись змагання з настільного тенісу, присвячені Дню пам'яті та примирення. Цей вид спорту в селі має потужні традиції, що були привиті колишнім вчителем фізкультури Валерієм Озаренком. Вже більше року учні вчаться дистанційно та їм не вистачає "живого" змагання на спортивних майданчиках, тому було вирішено провести турнір саме в Мазівці.

🎤 З привітальним словом до спортсменів виступив староста Мазівського старостинського округу Сергій Соломянник, який побажав учасникам перемог на спортивних майданчиках, а нашим воїнам перемог над агресором на полі бою.

🏆 За результатами змагань переможцями та призерами стали:

- серед чоловіків:

🥇Киреева Ігор

🥈Атаманюк Денис

🥉Голіков Роман

- серед юнаків:

🥇Скиба Ярослав

🥈Приходько Олександр

🥉Нікітчук Денис

- серед дівчат:

🥇Макарова Ілона

🥈 Черненко Катерина

🥉Гарбузова Дар'я

В рамках змагань також був проведений конкурс "Кращий жонглер тенісним м'ячем", переможцями 🏆 якого стали Киреєв Ігор та Гарбузова Дар'я.

Усі призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками від Новослобідської сільської ради. Вітаємо!