У рамках підготовки до нового навчального року

Дата: 02.06.2020 08:32

29 травня 2020 року до Новослобідського НВК завітала делегація, яку  очолив заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Роман Биков. Метою відвідування було ознайомлення із об’ємом робіт, які планується провести відповідно до проєкту  «Капітальний ремонт будівлі (заміна покрівлі, заміна віконних та дверних блоків, утеплення фасаду) Новослобідський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Новослобідської сільської ради Путивльського району Сумської області». Заклад також відвідали  Максим Дмитриченко, проектант капітального будівництва, Ольга Гаркавенко, голова Новослобідської сільської ради, Сергій Крюков, заступник голови сільської ради, Тетяна Чернякова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради. Проведена робоча нарада, під час якої визначено початок робіт та сплановано їх закінчення до 1 вересня 2020 року.