Нехай завжди квітує дерево родинне

Дата: 12.05.2020 09:19

У рамках обласного національно-патріотичного проєкту «Голос крові: ми – Українці!» ініційованому Обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, гуманітарно-оздоровчим відділом традиційно щорічно проводиться обласний конкурс сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне».

Конкурс запроваджено з метою підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій.

На конкурс було представлено 29 робіт серед яких і родинні дерева вихованців Центру дитячої та юнацької творчості Новослобідської сільської ради.

Ми щиро вітаємо із здобуттям почесного ІІІ місця Андрєєва Матвія та сім’ю Андрєєвих!

Вдячні всім учасникам – дітям та їхнім батькам, відповідальним педагогам – за кропітку роботу, проведену під час підготовки до конкурсу.

Бажаємо натхнення у подальшій пошуково-дослідницькій роботі з вивчення історії роду, збереження сімейних традицій!