A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Психолого-методичний тренінг «Взаємини в системі «вчитель – учень»

Дата: 05.12.2019 09:25
Кількість переглядів: 142

            Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради 4 грудня 2019 року на базі Новослобідського НВК для педагогічного колективу опорного закладу відбувся психолого-методичний тренінг «Взаємини в системі «вчитель – учень».

               Метою даного методичного заходу було ознайомити педагогів із основними операціями взаємодії в системі «вчитель – учень», правилами ефективного спілкування, формування в учасників навичок ефективної взаємодії, розглянути різні типи та риси характеру конфліктних особистостей, закріпити навички запобігання конфліктам і їх конструктивного розв’язання та сприяти розвитку навичок комунікації.

         Учителі разом з Оксаною Іванівною Сахно виокремили п’ять кроків ефективного спілкування, визначили основні причини конфліктних ситуацій, варіанти реагування та стратегій поведінки у них. Відпрацювали на практиці розв’язання конфліктних ситуацій.

         Вікторія Вікторівна Маханькова допомогла педагогам визначити рівень та особливості самооцінки, що впливає на процес взаємодії з іншими людьми. Ознайомились з основними типами та рисами конфліктних особистостей. Виокремили основні стилі поведінки у конфліктній ситуації.

           Учасники тренігу були активними. Вони спробували створити власну стратегію поведінки у конфліктній ситуації. Почули, як необхідно реагувати на конфліктогени, та як розвязувати конфлітні ситуації, що склалися. Закріпили навички активного слухання. Захід проходив в інтерактивній формі, завдяки чому учасники змогли закріпити отримані знання на практиці.


« повернутися

Вхід для адміністратора