Проведена перевірка Князівського НВК Держпродспоживслужбою

Дата: 24.03.2021 10:05

22.03.2021 року районним управлінням головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснено  планову перевірку дотримання санітарного законодавства в Князівському навчально-виховному комплексі. Комплексна перевірка включала в себе питання дотримання закладом Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, а саме: дотримання температурного режиму, аналіз виконання норм харчування, ведення документації по харчоблоку, затвердження меню, зберігання продуктів харчування, створення умов безпечності харчових продуктів відповідно до вимог НАССР, маркування та відповідність віковим особливостям дітей шкільних меблів, освітлення в закладі, внутрішні санвузли, територія закладу. Проблемними залишаються питання, на які вказала Толкачова Т.Б,-прання білизни, наявність сміттєвих баків, сортування та вивезення сміття, медичне обслуговування в закладі освіти. Проблему із сортуванням сміття відділом освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради  розпочато вирішувати. Завдячуючи сільгосппідприємствам, вдалося добути по 3  200-литрові бочки для кожного закладу, до яких технічними  працівниками освіти приварені ручки, кришки, планується пофарбувати, провести маркування, залити майданчики для їх розміщення. Укладена угода з комунальним підприємством Новослобідської сільської ради «Турбота» про вивіз сміття.