Групова консультація педагогів щодо планування підвищення кваліфікації на 2022 рік

Дата: 26.02.2021 10:06

У закладах освіти Новослобідської сільської ради розпочався І етап планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2022 рік. Спеціалістами КУ «Новослобідський ЦПРПП» 24 лютого 2021 року було організовано та проведено групову консультацію з відповідальними за підвищення кваліфікації та педагогічними працівниками закладів освіти.

Під час консультації було надано роз’яснення щодо основних норм Постанови КМУ від 21.08.2019 року (зі змінами), розглянуто методичні рекомендації надані Міністерством освіти і науки України щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Активна підтримка педагогічних працівників, роз’яснення нової процедури підвищення кваліфікації, допомога у визначенні компетентностей та основних напрямків підвищення кваліфікації – запорука покращення діяльності закладу, формування педагогіки партнерства та професійного зростання кожного працівника.

ПОРЯДОК підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників

Лист МОН ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ