«Зелений паросток майбутнього» крокує Новослобідською громадою

Дата: 24.04.2019 10:07

Акцію «Зелений паросток майбутнього» сьогодні було продовжено в селі Юр’єве. Діти Юр’ївського НВК спільно з дорослими за школою посадили кримські сосни. Акцію очолила голова Новослобідської сільської ради Гаркавенко О.О., яка власним прикладом прищеплює дітям любов до природи. Не залишився осторонь і в.о. старости Юр’ївського старостинського округу Цапенко М.В., який з великим задоволенням висаджував сосни. До акції також приєднались батьки деяких учнів, щедро даруючи життя рослинам. Радісні відчуття наповнювали серця всіх присутніх: і дітей, і дорослих. Злагоджена спільна справа нас об’єднує, робить ближчими. Маленькі тендітні пагінці сосен, висаджених сьогодні, півколом огорнули їх старші сестри ялини, які були висаджені турботливими руками працівника школи Шахова С.К. ще у 1976 році. Так своєрідно була передана естафета між поколіннями. Сподіваємось і щиро віримо, що деревця, які ми висадили сьогодні, буйно ростимуть, а сьогоднішні учні через роки передадуть естафету майбутнім школярам.