Працюємо над розбудовою внутрішньої системи забезпечення якості освіти в освітньому закладі

Дата: 17.03.2021 10:17

2021 рік – рік розбудови у закладах освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти. Таке завдання стоїть сьогодні перед кожною школою. У Законі України «Про повну загальну середню освіту» сказано, що кожен заклад освіти має розробити й Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти.

Одному з питань створення внутрішньої системи забезпечення якості освіти «Внутрішній моніторинг системи забезпечення якості освіти в закладі: систематичне  відстеження та коригування» було присвячено онлайн-семінар, який провели для керівників закладів освіти працівники Новослобідського ЦПРПП 16 березня.

У ході семінару директори шкіл разом із О. Сахно, директором центру профрозвитку медпрацівників, на практиці познайомилися із алгоритмом проведення внутрішніх моніторингових досліджень, розробили план їх проведення тощо.

За результатами семінару керівники освітніх закладів громади підвели підсумок: тільки систематично вивчаючи та оцінюючи власну діяльність, можна досягти чогось більшого. Проведення такої роботи протягом року сприятиме підвищенню якості освітнього процесу в кожному закладі.