ЦЕНТРИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

Дата: 16.09.2020 10:17

Актуальним питанням сьогодення є створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників, яке потребує щоденної уваги, ретельного розгляду, консультування. Саме цьому питанню 15.09.2020 було присвячено тривале онлайн-консультування всеукраїнського рівня, ініційоване Сумським регіональним офісом «U-LEAD з Європою», участь у якому від Новослобідської ОТГ взяли Чернякова Т.М., начальник відділу освіти,  молоді  та  спорту, Сахно О.І., директор КУ «Новослобідський ЦПРПП», Маханькова В.В., консультант КУ «Новослобідський ЦПРПП».

Тематичне консультування було присвячено розгляду питань у контексті алгоритму дій та процедури прийняття рішень щодо створення й розвитку центрів професійного розвитку педагогічних працівників;  організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання.

Формат зустрічі дозволив активно спілкуватися учасникам зі спікерами (Дятленко С.М., Седоченко А.Б., Лобова М.О., Коробка Т.І.) та отримати відповіді на актуальні питання щодо створення, розвитку, функціонування центрів професійного розвитку педагогічних працівників.