В уряді узгодили проект закону про середню освіту

Дата: 18.03.2019 10:35

У Кабінеті Міністрів відбулась нарада з узгодження положень урядового проекту закону України «Про повну загальну середню освіту».

За інформацією урядової прес-служби, у нараді взяли участь міністр освіти Лілія Гриневич, представники Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства культури, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Мінрегіону та Державної служби якості освіти.

Під час наради були обговорені принципові зауваження центральних органів виконавчої влади щодо запропонованої Міністерством освіти редакції закону та досягнуто узгоджених позицій щодо них.

За результатами наради прийнято рішення винести узгоджену редакцію проекту закону на розгляд Уряду.

Проект закону «Про повну загальну середню освіту» розроблений з метою впровадження та становлення реформи загальної середньої освіти – Нової української школи.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 12.03.2019