У співпраці із Управлінням державної служби якості освіти у Сумській області

Дата: 21.09.2020 10:49

Із 18 вересня 2020 року  Управління державної служби якості освіти у Сумській області в межах своїх повноважень розпочало роботу освітніх студій для засновників, керівників, учителів та батьків закладів освіти області. Участь у заході від Новослобідської ОТГ взяли Т. Чернякова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради та О. Сахно, директор Новослобідського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Головною метою студій є надання рекомендацій учасникам освітнього процесу щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти. На першому засідання студії було дано старт серії занять, проаналізовано готовність освітніх закладів працювати в нових умовах та розглянуто питання «Інституційний аудит як новий механізм зовнішньої перевірки якості освіти та освітньої діяльності закладу освіти».

Організаторами освітніх студій є Управління державної служби якості освіти у Сумській області (А. Рябуха, Н. Юшко). Співорганізаторами – Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти  та Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.