A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

СТРУКТУРУ ТА ФОРМИ НАВЧАННЯ НА ЧАС КАРАНТИНУ ВИЗНАЧАЮТЬ ШКОЛИ: РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

Дата: 03.04.2020 11:47
Кількість переглядів: 133

Структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину, визначає педагогічна рада закладу освіти. Відповідне роз’яснення опубліковано на сайті Міністерства освіти і науки України

«У ситуації, в якій сьогодні опинилася Україна і весь світ, ми бачимо, наскільки важлива автономія шкіл та вчителів, що прописана у новому Законі "Про повну загальну середню освіту”. Дистанційне навчання у школах відбувається по-різному. І тому саме школи повинні визначати, як вони завершать цей навчальний рік, що потрібно підтягнути та вдосконалити, на чому акцентувати увагу. Ми даємо таку можливість, адже вони краще знають свої особливості, учнів та вчителів. І стандартизований підхід до всіх тут не спрацює», – зазначила тимчасово виконуючий обов'язки Міністра освіти і науки України Любомира МАНДЗІЙ.

Вона нагадала, що навіть не в умовах карантину відповідно до законодавства навчальний рік у школах України має розпочинатися 1 вересня і завершуватися не пізніше 1 липня.

Під час визначення структури і форм навчання педрада має орієнтуватись на освітню програму, навчальний план, вікові особливості учнів, їхній фізичний, психічний та інтелектуальний розвиток, особливості регіону тощо. Орієнтиром мають бути державні стандарти загальної середньої освіти.

Так, під час карантину навчальний матеріал може бути освоєно за допомогою дистанційного навчання. Після карантину – через ущільнення матеріалу з організацією повторення окремих тем.

Також, незважаючи на карантин, учні мають бути переведені до наступного класу та отримати свідоцтва досягнень, а випускники – документи про освіту.

(За повідомленням сайту Департаменту освіти і науки Сумської ОДА)http://www.osvita.sm.gov.ua/index.php/uk/2165-strukturu-ta-formi-navchannya-na-chas-karantinu-viznachayut-shkoli-roz-yasnennya-mon


« повернутися

Вхід для адміністратора