A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Безкоштовний подкаст до ЗНО з української літератури

Дата: 19.03.2020 12:27
Кількість переглядів: 160

Сайт Освіта.ua разом із Артуром Пройдаковим, який є вчителем з української мови і літератури та одним із найкращих знавців української літератури, продовжують серію подкастів із підготовки до ЗНО.

У коротких випусках подкасту, що розміщуються щотижня, Артур Пройдаков розповідає про особливості творів, які включені до програми ЗНО з української літератури, а також акцентує увагу на особливостях тестових завдань з літератури.

Експерт з підготовки до ЗНО ділиться лайфхаками, що допоможуть отримати додаткові бали під час складання тесту, та розповідає «секрети» тестових завдань з української літератури.

Кожен подкаст присвячений окремому автору, твори якого виносяться на ЗНО, ознайомлює з особливостями та коротким змістом творів, а також розповідає про головні аспекти творів, що необхідно знати учаснику для успішного складання тесту.

Подкасти допоможуть майбутнім учасникам тестування зручно та будь-де готуватись до ЗНО з української літератури.

Вже доступні десять випусків подкасту, що присвячені темі «Фольклор», творам «Повість минулих літ» та «Слово про похід Ігорів», а також творам Григорія СковородиІвана КотляревськогоТараса ШевченкаПантелеймона КулішаІвана Нечуй-ЛевицькогоПанаса Мирного та Івана Карпенка-Карого.

Дізнаватись про нові подкасти ви можете в телеграм каналах Вступна кампанія та ЗНО Українська.

За матеріалами сайту  http://osvita.ua/test/70536/


« повернутися

Вхід для адміністратора