ОБЛАСНА ПАНОРАМА ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018»

Дата: 21.12.2018 13:34

Відповідно до плану роботи Сумського ОІППО, 18 грудня 2018 року, відбулася обласна панорама педагогічних ідей «СВІТ ДОШКІЛЛЯ 2018». Захід організовано під керівництвом Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи та за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку.

У роботі педагогічного форуму взяла участь Омельяненко Н.В., голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Захід проводився з метою презентації та популяризації фахової майстерності педагогів дошкілля Сумщини. Учасниками події стало 223 педагоги закладів дошкільної освіти області та педагогів дошкільної освіти Новослобідської сільської ради.