Як у школі сформувати систему забезпечення якості освіти: теорія та практика

Дата: 11.12.2020 13:39

Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН  30 листопада 2020 року.

Процеси навчання та управління школою можуть якісно вдосконалюватися самою школою. Для цього необхідно мати:

• стратегію забезпечення якості освіти;
  • необхідні ресурси для організації навчання, інклюзивне освітнє середовище;
  • прозору систему оцінювання учнів, педагогічних працівників і директора;
  • механізми забезпечення академічної доброчесності;
  • сучасну інформаційну систему управління школою.

Особливостям розроблення та запровадження такої системи в освітніх закладах Новослобідської сільської ради був присвячений онлайн-порадник для директорів шкіл, який провели спеціалісти Новослобідського ЦПРПП 4 грудня 2020 року.

Під час порадника керівникам було роз`ясненно основні вимоги до внутрішньо шкільної системи забезпечення якості освіти, на конкретних прикладах надані практичні поради.