Безпечне освітнє середовище

Дата: 28.01.2021 13:42

Програми безпечного та якісного харчування в закладах освіти передбачено та буде профінансовано

У відділі освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради проведено  робочу нараду, на якій обговорено питання подовження роботи Комплексної програми «Освіта Новослобожанщини на 2019-2021 роки» у розділі  «Безпечне та якісне харчування» в закладах освіти Новослобідської сільської ради.

Представником Держпродспоживслужби наголошено на важливості забезпечення дієвості Програми, і, як наслідок, виконання одного із завдань програми – забезпечення повноцінного, якісного та збалансованого харчування дітей в школах, дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування та сировини, залучення до постачання продуктів харчування сільськогосподарських виробників та переробних підприємств області. Адже одним із основних факторів впливу на здоров’я дітей є забезпечення їх повноцінним і раціональним харчуванням, 100% виконання завдань комплексної програми дозволить запобігти виникненню групових спалахів інфекційних хвороб та харчових отруєнь, а достатнє забезпечення якісними та безпечними харчовими продуктами позитивно вплине на стан їхнього здоров’я.