Освітні онлайн-студії для вчителів початкових класів

Дата: 22.10.2020 14:31

У Типових освітніх програмах зміст девяти освітніх галузей реалізується через навчальні предмети та інтегровані курси. Що про це «говорять» оновлені Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу учнів початкових класів Нової української школи?

Це питання було розглянуто та обговорено в ході чергового засідання освітньої онлайн-студії, що для учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти провели працівники Новослобідського ЦПРПП. Участь у заході узяли 6 педагогів із трьох освітніх закладів Новослобідської ОТГ та учителі початкових класів із двох освітніх закладів, з якими співпрацює Центр. Обговорення відбувалося за темою «Особливості ведення Класного журналу 3 класу Нової української школи».

У підсумку онлайн-студії педагоги отримали відповіді на нагальні питання та практичні поради щодо ведення класних журналів в 1-3 класах.