Свято мужності та відваги!

Дата: 21.11.2018 14:57

День захисника України – свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року указом Президента є державним святом з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.
З цієї нагоди 12 жовтня 2018 року на базі Новослобідського НВК проведено легкоатлетичний крос та історичну вікторину. Понад 60 учасників взяли участь в заході.
У загальному результаті місця між командами розподілились так:
- з легкоатлетичного кросу: команда Юр’ївського НВК– І місце; команда Новослобідського НВК – ІІ місце; команда Князівського НВК – ІІІ місце;
- з історичної вікторини: команда Новослобідського НВК –І місце; команда Князівського НВК – ІІ місце, команда Юр’ївського НВК – ІІІ місце.