Спортсмен - воїн - патріот

Дата: 28.02.2019 15:54

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати на базі Новослобідського НВК пройшли спортивно-патріотичні змагання серед учнів допризовного віку закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради. У заході взяли участь команди  Новослобідського та Юрївського НВК.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в них патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами та захисниками  України.