A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Бажаєш зробити світ кращим? Бери участь у проекті!

Дата: 07.02.2019 16:33
Кількість переглядів: 132

Учнів запрошують впровадити свій проект по захисту оточуючого середовища .

 Хочете взяти участь у міжнародному літньому таборі зі сталого розвитку для підлітків? А втілити власний проект, що допоможе розв’язати проблему зі сміттям, енерго- чи водозбереженням, споживацькими звичками, захистом довкілля у вашому місті чи селі? Тоді приєднуйтесь до проекту для шкільної молоді “Збудуй своє майбутнє!”.

Організація "Вчителі за демократію і партнерство" спільно з німецькою організацією ChildFund Deutschland та за фінансової підтримки німецького фонду довкілля Deutsche Bundesstiftung Umwelt DBU розпочинає всеукраїнський освітній проект зі сталого розвитку для старшокласників  "Make Your Future Self" (Збудуй своє майбутнє).

Якщо ваш навчальний заклад прагне позитивних змін, готовий до нових викликів і дійсно дбає про сталий розвиток й громадянську активність учнів – приєднуйтесь! Якщо у ваших учнів є ідея проекту, але бракує інструментів й підтримки для її реалізації, – приєднуйтесь!

Тривалість проекту – один рік (січень-грудень 2019). Для участі будуть відібрані 15 шкіл з усієї України

Щоб приєднатися до проекту, до 10 лютого 2019 включно заповніть реєстраційну форму за вказаним посиланням.  Результати відбору будуть оголошені 17 лютого. 


« повернутися

Вхід для адміністратора