A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Профілактика професійного вигорання педагогів громади

Дата: 22.04.2021 14:52
Кількість переглядів: 168

Тема професійного вигорання педагогічних працівників ніколи не втрачала своєї актуальності, а на часі докорінного реформування освітньої системи, посилення карантинних обмежень та впровадження дистанційного навчання постала дуже гостро. Учителі щодня стикаються з високою емоційною напругою, фізичною втомою, стресом. Сучасний педагог має вирішувати завдання, що вимагають серйозних професійних зусиль. Це освоєння оновленого змісту навчальних програм, нових ефективних форм і методів викладання, пошуки найкращих шляхів впливу на особистість дитини для її виховання. 

Як себе захистити, як боротися з вигоранням та опанувати ефективні навички самодопомоги педагоги Мазівського НВК зрозуміли під час психологічного тренінгу, який провели працівники КУ "Новослобідський центр професійного розвитку педагогічних працівників" 22 квітня 2021 року.

Під час заняття учасники ознайомилися з поняттям професійного вигорання, його симптомами, етапами та причинами виникнення, засобами профілактики, мали змогу зрозуміти особливості власного сприйняття життєвих ситуацій, формували адекватне ставлення до професійних і життєвих труднощів та оволоділи навичками саморегуляції емоційного стану.


« повернутися

Вхід для адміністратора