A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Новослобідської сільської ради

Оновлено методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти

Дата: 19.07.2021 08:58
Кількість переглядів: 6057

13 липня 2021 року Міністрество освіти і науки України видало наказ  №813 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти».

 У документі оновлені свідоцтва досягнень для учнів початкових класів.

У свідоцтві досягнень учня МОН пропонує надавати розгорнуту характеристику результатів навчання учнів та учениць, які вони здобули протягом навчального року. Окремо передбачають свідоцтва для двох циклів навчання – для 1–2 та 3–4 класів.

Свідоцтва досягнень містять такі частини:

  1. Характеристика навчальної діяльності;
  2. Характеристика результатів навчання з окремих освітніх галузей;
  3. Рекомендації вчителя;
  4. Побажання батьків / осіб, що їх замінюють.

У першій частині свідоцтва учитель пише про сформованість певних результатів навчання. У другій те ж саме, але вже деталізовано з різних дисциплін. А у частині “Рекомендації вчителя” пише про те, що і як варто покращити учениці чи учню.

У останній частині батьки записуватимуть власну думку про результати навчання їхніх дітей. Окрім того, вони можуть висловити побажання щодо подальшої співпраці зі школою.

Свідоцтво досягнень учня можуть підписувати учитель класу, батьки учня і директор школи. Оригінали документів будуть зберігати батьки учнів.

Із наказом №813 від 13.07.2021 року можна ознайомитися за посиланням:

https://imzo.gov.ua/2021/07/15/nakaz-mon-vid-13-07-2021-813-pro-zatverdzhennia-metodychnykh-rekomendatsiy-shchodo-otsiniuvannia-rezul-tativ-navchannia-uchniv-1-4-klasiv-zakladiv-zahal-noi-seredn-oi-osvity/

 


« повернутися

Вхід для адміністратора